Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Andrychów ponawia przetarg na 14 autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-03-30 16:12
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Andrychów ponawia przetarg na 14 autobusów
fot. Ciacho5, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Gmina Andrychów ponownie rozpisała przetarg na dostawę 14 autobusów miejskich. Pojazdy, które mają zostać dostarczone do końca roku, posłużą do uruchomienia komunikacji miejskiej.

Przedmiotem przetargu niezmiennie jest dostawa 14 sztuk fabrycznie nowych, wyprodukowanych w 2017 r. autobusów, wyposażonych w silnik spalinowy o zapłonie samoczynnym (wysokoprężny), spełniający normę emisji spalin Euro 6. Pojazdy mają być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Autobusy muszą posiadać aktualną homologację w dniu odbioru. Długość pojazdów określono ma 7,5-8,5 m, a pojemność na min. 37 pasażerów, z czego 14 na miejscach siedzących. Przewidziano drzwi w układzie 2+2 bądź 1+2.

Termin składania ofert mija 8 maja 2017 r. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały dostawę co najmniej trzech autobusów w kategorii Klasy I (midi) spełniających normę emisji Euro 6, dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także zagwarantują dostęp do w pełni autoryzowanej stacji serwisowej do 100 km od siedziby zamawiającego.

To już drugie postępowanie w tej sprawie. W poprzednim nie została złożona żadna oferta, która nie podlegałaby odrzuceniu. Dostawy mają zostać zrealizowane tym razem do 31 grudnia 2017 r. (czyli o miesiąc później). Zakup pojazdów to część większego projektu, współfinansowanego z funduszy unijnych, dzięki któremu w małopolskim mieście i okolicach ma powstać nowoczesna komunikacja publiczna.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS