Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

An Archi Group zaprojektuje węzeł przesiadkowy w Bytomiu

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2015-04-28 14:29
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

An Archi Group zaprojektuje węzeł przesiadkowy w Bytomiu
Centrum Przesiadkowe w Bytomiuwiz. MZDiT Bytom
Gliwicka firma architektoniczna złożyła najlepszą ofertę w przetargu na zaprojektowanie węzła przesiadkowego przy placu Wolskiego w Bytomiu. W dodatku zrobi to za blisko trzy razy mniejszą kwotę niż planowało wydać miasto.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu planował wydać na budowę centrum przesiadkowego 2 993 495,93 zł netto. Zwycięska w przetargu oferta firmy An Archi Group s.c. T. Kacprowicz, K. Kacprowicz, R. Zadorożny, K. Odziomek opiewa na 1 199 250 zł łącznie z VAT. Była zdecydowanie najniższa spośród wszystkich w nim złożonych. W sumie wpłynęło siedem ofert, dwie z nich zostały odrzucone.

W ramach projektu An Archi Group będzie musiało zaprojektować przebudowę dworca kolejowego w Bytomiu. Poza tym konieczne jest zaplanowanie dworca przesiadkowego w formie „obiektu modułowego, o prostej, zwartej bryle”. W skład dworca przesiadkowego mają m.in. wejść: dworzec autobusowy, stanowiska dla minibusów, kasy, poczekalnie, parking rowerowy, pomieszczenia sanitarne i parking dla samochodów.

Więcej o szczegółach przetargu przeczytasz w Monitorze.
Kongres Transportu Publicznego 2017

VI Kongres Transportu Publicznego

Szósta edycja Kongresu Transportu Publicznego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 12-13 października 2017 roku.

Wydarzenie to jest największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli firm, instytucji i organizacji związanych z transportem publicznym. Wśród wątków które zostaną poruszone w tym roku znajdą się tematy takie jak:
  • alternatywne paliwa w transporcie a niska emisja w polskich miastach,
  • mobilność miejska,
  • technologie i źródła finansowania ekomobilności,
  • oświetlenie i jego wpływ na komfort i bezpieczeństwo pasażerów w transporcie publicznym oraz aktywność mieszkańców miast
  • wpływ „uwolnienia” stawek za parkowanie na spójny rozwój miast • tworzenie zintegrowanych systemów informacji pasażerskiej
  • centra przesiadkowe – planowanie, realizacja, najlepsze praktyki.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łódź Kaliska: Czyje są ziemie na granicy dworców?

Przestrzeń

Łódź Kaliska: Czyje są ziemie na granicy dworców?

Kasper Fiszer 23 lutego 2016

Dworzec Zakopane. PKP i miasto zapowiadają prawdziwy węzeł

Przestrzeń

Dworzec Zakopane. PKP i miasto zapowiadają prawdziwy węzeł

Witold Urbanowicz 15 lutego 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS