Partnerzy serwisu:
REDAKCJA TRANSPORTU PUBLICZNEGO

Witold Urbanowicz
redaktor prowadzący
Transport Publiczny
witold.urbanowicz@transport-publiczny.pl
0-22 462 77 51
Zobacz na Twitterze

 

Jakub Dybalski
redaktor
Transport Publiczny
jakub.dybalski@transport-publiczny.pl
0-22 462 77 50
Zobacz na Twitterze

 
 
ZESPÓŁ REDAKCYJNY
 

Łukasz Malinowski
dyrektor zarządzający Pionu Wydawnictw
redaktor naczelny Wydawnictwa
lukasz.malinowski@zdgtor.pl
0-22 461 28 83
Zobacz na Twitterze
 

Jakub Madrjas
zastępca dyrektora Wydawnictwa
zastępca redaktora naczelnego Wydawnictwa
redaktor prowadzący Rynek Kolejowy
jakub.madrjas@tor-wydawnictwo.pl
0-22  462 77 49
Zobacz na Twitterze

Kamila Bielawska
sekretarz redakcji Wydawnictwa
kamila.bielawska@tor-wydawnictwo.pl
0-22  462 77 48

 

Elżbieta Pałys
redaktor prowadzący
Rynek Infrastruktury
elzbieta.palys@rynekinfrastruktury.pl
0-22 462 77 53
Zobacz na Twitterze

 

Leonard Dolecki
redaktor
Rynek Infrastruktury
Leonard.dolecki@rynekinfrastruktury.pl
0-22 462 77 56
Zobacz na Twitterze        

 
 

Michał Szymajda
redaktor
Rynek Kolejowy
0-22 462 77 52
michal.szymajda@rynek-kolejowy.pl
Zobacz na Twitterze

 

Martyn Janduła
Redaktor
Rynek Kolejowy
Zobacz na Twitterze

 

Michał Grobelny
zastępca redaktora naczelnego "Rynku Kolejowego"
Dyrektor ds. Szkoleń i Analiz w TOR Konferencje
michal.grobelny@tor-wydawnictwo.pl
0-22  462 77 43

 

Paweł Rydzyński
redaktor miesięcznika „Rynek Kolejowy”
Rynek Kolejowy
pawel.rydzynski@rynek-kolejowy.pl

 

Kasper Fiszer
redaktor
Rynek Kolejowy, Transport Publiczny
Kasper.fiszer@transport-publiczny.pl
Zobacz na Twitterze

 

Roman Czubiński
redaktor
Rynek Infrastruktury, Transport Publiczny
Roman.czubinski@rynekinfrastruktury.pl

 

Rafał Jasiński
redaktor
Rynek Kolejowy
Rafal.jasinski@rynek-kolejowy.pl

 

Łukasz Pastor
redaktor
Rynek Kolejowy, Transport Publiczny
Lukasz.pastor@rynek-kolejowy.pl

 

Emilia Derewienko
redaktor prowadzący
Rynek Lotniczy
emilia.derewienko@rynek-lotniczy.pl
0-22 462 77 54
Zobacz na Twitterze

 

Justyna Urbaniak
redaktor
Rynek Lotniczy, Rynek Infrastruktury
justyna.urbaniak@rynekinfrastruktury.pl

 
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS